هدیه ایست از من برای همه پسر‌ها و دختر‌هایم

آلبوم «قصه زندگی» با صدای استاد حسین خواجه امیری (ایرج) پس از جار و جنجال‌های فراوان سرانجام با همکاری دفتر موسیقی وزارت ارشاد مجوز نشر گرفت تا این آلبوم بتواند در بازار موسیقی کشور منتشر شود.

این آلبوم که با یک موسیقی به روز و کاملا امروزی تهیه و تولید شده است، تاریخ انتشارش در بازار نیز مشخص شده ولی تهیه کننده آلبوم تمایلی برای رسانه‌ای کردن تاریخ انتشار این آلبوم ندارد اما به گفته وی آلبوم قطعا طی ده روز آینده به صورت گسترده در تهران و شهرستان منتشر خواهد شد.

این آلبوم که به دلایل نامعلوم نشست خبری آن هم از سوی عوامل نا‌شناس لغو شد، شامل ۹ قطعه است که استاد ایرج در آن به هنرنمایی پرداخته است.

این استاد بی‌بدیل آواز ایران دمو این اثر را به صورت اختصاصی در اختیار سایت «موسیقی ما» قرار داد و در گپی کوتاه با خبرنگار «موسیقی ما» گفت: «این آلبوم هدیه ایست از من برای همه پسر‌ها و دختر‌هایم در سراسر ایران.»

گفتنی ست در روزهای آینده و به محض نهایی شدن تاریخ انتشار، اخبار داغ این آلبوم پر سر و صدا از «موسیقی ما» در اختیار دوستداران وی قرار خواهد گرفت. ذکر این نکته هم ضروری ست که در روزهای آینده گفتگوی مفصل ما با استاد ایرج را از دست ندهید.

/ 0 نظر / 10 بازدید