اعضای خانه موسیقی

نشست و دیدار پایانی سال 91 هنرمندان و اعضای خانه موسیقی، یکشنبه 20 اسفند در ساختمان فاطمی برگزار می شود. 

به گزارش سایت خانه موسیقی، این نشست که به دیدار پایان سال هنرمندان و اعضای خانه موسیقی اختصاص دارد روز یکشنبه 20 اسفند، ساعت 16 در سالن اجتماعات ساختمان فاطمی برگزار می شود.

نشست های ماهیانه هنرمندان و اعضای خانه موسیقی از سال 89 به طور منظم شروع شده است و هنرمندان رشته های مختلف موسیقی در یک محیط صمیمی و بی تکلف به گپ و گفت می پردازند و درباره آخرین اتفاقات حوزه موسیقی به بحث و تبادل نظر می پردازند.

در  نشست بهمن ماه، حمیدرضا نوربخش(مدیر عامل خانه موسیقی) و داریوش پیرنیاکان (سخنگوی خانه موسیقی) در سخنانی برنامه های خانه موسیقی را معرفی کردند و همچنین یاد دو هنرمند تازه درگذشته، همایون خرم و محمد بیگلری پور را گرامی داشتند. در ادامه هم از عباس تهرانی تاش، نوازنده پیشکسوت با اهدای لوح تقدیر بعمل آمد.
 
همچنین در این نشست، عباس تهرانی تاش(نوازنده کلارینت) به همراهی ایوب صادقی نژاد(تنبک) و حمید پناهی(نوازنده پیانو) با همراهی آواز نصرالله ناصح پور قطعاتی را برای حضار اجرا کردند که با استقبال مواجه گردید.

لازم به توضیح است، نشست پایانی سال 91 هنرمندان پس از برگزاری مجمع عمومی عادی خانه موسیقی و در ساعت 16 در سالن اجتماعات ساختمان فاطمی برگزار می شود.

/ 0 نظر / 16 بازدید