✿ صبوری ✿

 

ترکیب مناسب کلمات و واژگان در قالب ترانه و نت ها و گام ها در قالب موسیقی می تواند منتهی به خلق آثاری ماندگار و همیشه شنیدنی گردد.
در همین راستا جا داره به آثار ماندگار و فاخر تاریخ موسیقی اشاره کنیم که همیشه از جایگاهی خاص در نظر مخاطبین برخوردار بوده اند. آثاری که شاید برای سالها غرور یک ملت بوده اند و تا مدتها و هنوز شنیدنی.
موسیقی میراث ماندگار روزگار بشر بر زمین است. موسیقیدانان بزرگ دنیا همیشه بر این باور بوده اند که موسیقی دارای روح می باشد و برای گام های مختلف فضای احساسی خاص در نظر گرفته شده است. (به این مطلب مراجعه کنید)

برای فعالیت خودم در وبلاگ موسیقی تصمیم به قرار دادن موزیک های ماندگار تاریخ و همچنین برخی از موزیک های معاصر که به سلیقه ی خودم زیبا و شنیدنی هستند، دارم. به نظر میرسه جای این بخش در وبلاگ موسیقی خالی باشه.

یکی از موضوعات باز و روز وطن که موجب ایجاد نوعی همبستگی ملی در مردم ایران شد، زلزله اخیر آذربایجان بوده و هست که توجهات بسیاری رو به خودش جلب کرد. روزبه عزیز به همین مناسبت و برای زلزله زدگان آذری ترانه ای رو منتشر کرده که شنیدنش خالی از لطف نیست:
نام ترانه: صبوری
با صدای: روزبه نعمت اللهی

پیشنهاد وبلاگ موسیقی:
لینک1: دانلود 320     لینک2: دانلود 320
لینک3: دانلود 128     لینک4: دانلود 128 لینک5: دانلود 128

پ.ن: در صورتیکه علاقمند به مطرح کردن مطالب در ارتباط با تئوری موسیقی در وبلاگ هستید، در قمست کامنت ها اعلام نمائید.

/ 1 نظر / 3 بازدید
آمد

در مورد اينكه موسيقي جزو اون هنرهايي هست كه هيچ مرز و هيچ مترجمي نياز ندارد حرفي نيست و جزو بهترين هاست و اينكه بتونيم بهترين ها رو گوش كنيم كه به نوعي گوش موسيقيايي خوبي داشته باشيم بايد بهترين نغمه هارو شنيد .اميدوارم بتوني همونطوري كه مد نظرت هست موسيقي هاي خوبي رو معرفي كني .